4. velikonočna nedelja

1. Godovi v prihodnjem tednu: v ponedeljek goduje Hugo, škof, v torek Jurij, mučenec, v sredo Marija Kleopova, svetopisemska žena, v četrtek Marko, evangelist, v petek Klet in Marcelin, papeža, v soboto Cita, devica, in v nedeljo 5. velikonočna nedelja.

2. Hvala za včerajšnje čiščenje, prihodnjo soboto je na vrsti Prevalja.

3. Jutri se župnik ne bo odpravil v Ukrajino, ker trenutno veljavna ukrajinska birokracija sestre redovnice pretirano zaposluje z beleženjem prejemnika za čisto vsak kos pomoči. Zato se bo odhod zamaknil za nekaj tednov. Bogu hvala vsem, ki ste že, in ki še boste darovali. Bog povrni!

4. V sredo bo v cerkvi po sveti maši koncert mladih organistov Glasbene šole Mengeš. Ob 20.30 pa srečanje izrednih delivcev obhajila.

5. V četrtek bodo pred sveto mašo rožni venec in vzkliki v čast Božjemu usmiljenju, ob 20h pa bo v župnišču srečanje bralnega krožka.

6. V petek bo ob 18h srečanje mlajših ministrantov, ob 20h pa srečanje mladinske skupine 1. letnika.

7. V soboto bo ob 20h srečanje mladinske skupine 2., 3. in 4. letnika srednje šole.

8. Hvala vsem, ki ste pomagali pri pripravi birmancev na sveto birmo: staršem, krstnim in birmanskim botrom, katehetom in drugim župnijskim sodelavcem ter skritim molivcem, posebej hvala birmanskim animatorjem, kitaristoma na devetdnevnici Neži in Ambrožu in vsem, ki ste jih in jih še boste podpirali na poti vere.

9. Hvala Mateji Potočnik za včerajšnjo organizacijo blagoslova konj.

10. Ne pozabite na torkov post od sladic in sladkarij za nove duhovne poklice.