3. postna nedelja

1. Godovi: v ponedeljek goduje Antonija, opatinja, v torek Albin, škof, v sredo Agnes Praška, opatinja, v četrtek Kunigunda, kraljica, v petek Kazimir, kraljevič, v soboto, Hadrijan, mučenec, in v nedeljo 4. postna nedelja.
  2. Jutri bo križev pot ob 14h v Dobu in sicer za vse veroučence.
  3. V ponedeljek bo ob 19h roditeljski sestanek za starše veroučencev.
  4. V četrtek bo prvi četrtek, zato bo ob 17h molitvena ura za nove duhovne poklice, po sveti maši pa srečanje odgovornih za kiosk.
  5. V petek bo prvi petek, dopoldne obhajilo bolnikov, zvečer spovedovanje in zadostilna pobožnost v čast Srcu Jezusovemu.
  6. V soboto bomo obhajali prvo soboto po obeh mašah v sklopu priprave na obisk Fatimske Matere Božje.
  7. V nedeljo bo za našo župnijo poseben milosten dan. Poromali bomo v ljubljansko stolnico, ki je s svetem letu svetoletna bazilika s svetimi vrati. To je vrhunec letošnjega leta usmiljenja, zato je obvezno za vse veroučence in za celo župnijo. V Dobu bodo nedeljske maše le v soboto zvečer in  nedeljo zjutraj za tiste, ki ne morejo v stolnico. Prosim, da sorodniki in sosedje v stolnico skozi sveta vrata peljete tudi tiste preizkušene brate in sestre, ki sami v Ljubljano ne morejo.
  8. Ne pozabite na župnijsko postno in akcijo Karitas – 40 dni brez alkohola, in na veroučno postno akcijo – redna družinska večerna molitev.